Jdi na obsah Jdi na menu
 


COUNTRY BUS

article preview

Auto pro seniory je předáno, pomoci však není nikdy dost a tak hledám koho podpořit. Víte o někom kdo naši pomoc uvítá a skutečně potřebuje? Máte tip? Tak sem s ním.

 

Výsledek se dostavil, po všech sbírkách máme zakoupený vůz pro domov seniorů. Letos na festival obyvatelé domova seniorů z Mníšku pod Brdy konečně dorazí. Každý kdo přispěl tomu moc děkujeme a na festivalu si bude možné náš cíl prohlédnout.

Díky moc

 

Naším cílem je festival pro každého.

Proto jsme se rozhodli uspořádat sbírku na Country bus.Cílem naší sbírky bylo vybrat finanční prostředky, na pronájem autobusu který by dopravil uživatele domova seniorů a jejich ošetřující personál z Mníšku pod Brdy na festival a zpět.

Vypravit countrybus se nám vzhedem k pátečnímu počasí nepodařilo. Co se ale podařilo, bylo vybrat peníze a předat je panu řediteli domova seniorů Pod Skalkou.

Na festivalu bylo vybráno a předáno 3.000 Kč, které budou užity na výlet seniorů.

Děkujeme moc !!!

 

countrybus-1-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ronrogers - thanks

This is good for everyone.Its a good thing that you shared here.The aim of your collection is to select funds to rent a bus that would bring the seniors home and their care staff from Mníšek pod Brdy to the festival and back.Thanks for sharing this post with us.Some of the best and accurate advice easily explained. Good to learn from this post. I look forward to more great and insightful posts like this in the future.Do you have any difficulty to write good points in your essays (https://essayguardian.com/).